logo Lama Gold
Home > Lama Gold > Ludzie

Ludzie

Nasza firma to zespół profesjonalistów z pasją. Ludzi w pełni zaangażowanych w przekazanie swoim Klientom jak ważny dla ich zdrowia i komfortu codziennego życia jest zdrowy sen oraz jak istotny wpływ ma na to na czym, jak i pod czym śpimy. Spotykając się z Prelegentem Lama Gold poznacie Państwo osobę, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klienta połączone z troską o jego zdrowy sen. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, jak wysoko nasi Klienci cenią możliwość rozmowy o sposobach poprawy komfortu naszego życia poprzez zdrowy sen. Dlatego bezpośrednie spotkania z naszymi Klientami wybraliśmy jako najbardziej efektywną formę oferowania naszych produktów.

Więcej informacji o ludziach Lama Gold na stronie:
http://lamagold.pl/praca/lama-gold-jako-pracodawca.html

Każdego dnia staramy się udoskonalać nasze produkty, wykorzystując przy tym współpracę z autorytetami w dziedzinie medycyny. Prof. dr hab. Stefan Mackiewicz, Kierownik Kliniki Reumatologii Akademii Medycznej w Poznaniu, na podstawie przeprowadzonych obserwacji klinicznych wydał opinię na temat korzystnego wpływu produktów Lama Gold w postępowaniu leczniczo-rehabilitacyjnym chorób reumatycznych.

Dr Michał Skalski, doktor Psychiatrii Akademii Medycznej w Warszawie, Kierownik Pracowni EEG i Badań Snu, popularyzator wiedzy na temat snu i zaburzeń snu skomentował dla Lama Gold wyniki badań przeprowadzonych na zlecenie naszej firmy. Przeprowadzone po raz pierwszy w Polsce badanie „Jak śpią Polacy?” wskazało m.in. na najważniejsze przyczyny kłopotów ze snem, najczęstsze zaburzenia snu oraz czynniki wpływające na zdrowy sen. Badania te potwierdziły, że bezsenność jest chorobą cywilizacyjną.

Dowiedz się więcej na stronie:
http://www.szlachetnezdrowie.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=3

jest pusty.