logo Lama Gold
Home > ankieta

Wypełnij poniższą ankietę, a weźmiesz udział w losowaniu wybranej przez Ciebie nagrody. Losowanie odbywa się raz w miesiącu. Ankietę można wypełnić tylko raz. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

 • jasiek 30x40 szczegóły

  Długość 40 cm
  Wysokość 30 cm

  Dostępny we wzorach wszystkich kolekcji. Na produkcie wzór jest jednostronny; druga strona jest w kolorze ecru i może to być dzianina runowa, zbaranizowana lub loop. Tylko w kolekcji CAMEL poduszka z obu stron ma kolor pustynnego brązu.

 • zagłówek rogal szczegóły

  Rogal Lama Gold to profilowany zagłówek w kształcie rogala wykonany z najwyższej jakości wełny merynosa australijskiego typu nowozelandzkiego. Do produkcji wykorzystano wełnę dzianiny runowej (wygląda jak rozczesane futerko owiec) lub prążkowanej ( przypomina fakturę grubego sztruksu).

  Rogal opiera się miękko na ramionach i delikatnie podtrzymuje odcinek szyjny kręgosłupa. Systematyczne używanie rogala łagodzi dolegliwości bólowe górnej partii kręgosłupa. Doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy długo pozostajemy w pozycji siedzącej np. czytając lub oglądając telewizję. Dzięki niemu nasza szyja nie cierpnie i nie pojawia się ból głowy. Rogal to idealny towarzysz podróży; możemy wesprzeć na nim głowę w czasie drzemki. Ten typ zagłówka często zalecany jest przez ortopedów i rehabilitantów przy zwyrodnieniach szyjnego odcinka kręgosłupa.

 • zagłówiek prosty szczegóły

  Długość 40 cm
  Wysokość 30 cm

  Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, z dzianin o trzech typach wykończenia (runo, loop, boucle). Doskonały jako wsparcie odcinka szyjnego kręgosłupa podczas snu, relaksu lub odcinka lędźwiowego w czasie odpoczynku w pozycji siedzącej.

  • Jagnięce wykończenie runa – mechaniczna baranizacja, poprzez naprzemienny nawiew zimnym i ciepłym powietrzem w trakcie produkcji, zwiększa trwałość wyrobu.
  • Tkanie loop – drobne tkanie pierścieniowe w osnowie pozwala na tworzenie w kolekcjach Lama Gold niespotykanych wzorów.
  • Tkanie pierścieniowe (boucle) zastosowane w korektorach Lama Gold i jednostronnie w poduszkach jest specjalną metodą tkania chronioną patentem. Zapewnia jeszcze lepszą cyrkulację powietrza przez co korektor zyskuje walory antyodleżynowe; powoduje mocniejszy mikromasaż oraz większą trwałość produktu w miejscach, gdzie występuje największy nacisk.
 • torba ekologiczna szczegóły

  Torba ekologiczna wykonana z polipropylenu charakteryzuje się wyjątkowo dużą wytrzymałością, przez co można z niej korzystać przez długi czas. Jest wygodna, pojemna, estetyczna i modna.

  Używanie toreb ekologicznych zmniejsza ilość produkowanych i wyrzucanych przez nas toreb foliowych jednorazowego użytku. Torby eko to wyraz naszej troski o naturę i jakość życia przyszłych pokoleń.

  Torby ekologiczne Lama Gold są koloru ecru i posiadają nadrukowane brązowe logo Firmy.

 • elegancki parasol szczegóły

  Duży, elegancki ciemnobrązowy parasol z drewnianą rączką. Na jednym panelu nadrukowane logo Lama Gold w kolorze ecru z zielonym krzyżem.

1. Jak często zdarza Ci się, że śpisz mniej niż potrzebujesz?

2. Który z elementów Twoim zdaniem ma największe znaczenia dla komfortowego snu:

3. Jaki wpływ na poprawę jakości życia ma Twoim zdaniem zdrowy sen?

4. Zaznacz czynniki według Ciebie wpływające na zdrowy sen.

5. Czy miewasz dolegliwości związane z bólem pleców i kręgosłupa?

imię i nazwisko*
adres e-mail*
kod pocztowy*
miejscowość*
telefon*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach promocyjno-handlowych firmie Lama Gold Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wiosenna 25, nr KRS 298913 (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych – tekst jedn. Dz.U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przekazanie moich danych nastąpiło dobrowolnie oraz mam świadomość możliwości ich kontroli. *
(*) pola wymagane

jest pusty.