logo Lama Gold
Home > Lama Gold > Dlaczego Lama Gold

Dlaczego Lama Gold

Jesteśmy liderem w Polsce

Lama Gold została założona w 1991 r. i była pierwszą w Polsce firmą oferującą najwyższej jakości pościel wełnianą. W celu zagwarantowania jakości oferowanych przez nas produktów, począwszy od 1993 r. poszerzyliśmy zakres działalności o produkcję dystrybuowanych przez nas zestawów pościeli wełnianej. Nasz zakład produkcyjny znajduje się na terenie Wielkopolski. Obecnie mamy 9 Biur Regionalnych, 2 Oddziały i 2 siedziby w Poznaniu oraz ponad 400 współpracowników.

Stawiamy na innowacyjne produkty

Mottem naszego działania jest ciągłe ulepszanie naszych wyrobów. Wzory oraz wykorzystywane technologie z uwagi na swoją unikalność i wyjątkowość chronione są patentami i znakami towarowymi.

Kolekcja Żakard (w bordowe róże) była przez lata naszym najbardziej rozpoznawalnym zestawem.
W następnych latach pojawiały się kolejne, których wzornictwo wyróżniało się na tle innych produktów oferowanych na rynku.

Rewolucyjne okazało się wprowadzenie do sprzedaży w 2008 r. Korektora Lama Gold, w którym po raz pierwszy zastosowano połączenie pianki z pamięcią viscoelastic memory foam z najwyższej jakości wełną z merynosa australijskiego typu nowozelandzkiego.

Poszerzając gamę produktów wprowadziliśmy 2010 r. absolutną nowość na polskim rynku, TOPPERY – Materace Nowej Generacji. Jest to innowacyjne połączenie 100% pianki z pamięcią viscoelastic memory foam, wysokoplastycznej pianki z układem kanalików pionowych oraz pianki poliuretanowej Biogreen. Całość otoczona jest tkaniną medyczną Bayscent z aktywnym tlenem opracowaną dla Lama Gold we współpracy z niemiecką firmą Bayer, a ostatnią warstwę tworzy najwyższej klasy wełna merynosa australijskiego typu nowozelandzkiego.

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów

Cała kolekcja produktów oferowanych przez Lama Gold wykonana jest z najwyższej jakości surowca - wełny merynosa australijskiego typu nowozelandzkiego, a wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikat wydany przez Izbę Przemysłowo-Handlową Pracodawców Stanu Wiktoria, działającą jako przedstawiciel Australijskiej Izby Handlowej. Zgodnie ze standardami Londyńskiej Giełdy Produktowej wełna, z której produkujemy naszą pościel osiąga XII-tą, czyli najwyższą klasę jakości. Jesteśmy jednocześnie dumni z najwyższych standardów jakościowych spełnianych przez nasz zakład produkcyjny w Wielkopolsce – daje to naszym Klientom gwarancję najwyższej jakości wyrobów, potwierdzoną 5-letnią gwarancją udzielaną na oferowane przez Lama Gold produkty.

Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi

Lama Gold działa na rynku polskim od 1991 r. corocznie rozwijając się i umacniając pozycję rynkową. Niezależnie od naszych sukcesów niezmiennie najwyżej cenimy sobie i jesteśmy zarazem dumni z zaufania, którym obdarzyło nas już ponad 2 miliony zadowolonych Klientów Lama Gold. Nasi Klienci spotykają się z nami w hotelach i sanatoriach, zapraszają nas do swoich domów, polecają najbliższym. Niezwykle ważne jest, aby mieli oni poczucie bezpieczeństwa i wiedzieli, że każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych produktów i usług była zawsze na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, zaangażowanie i otwartość na potrzeby Klientów to podstawowe cechy Przedstawicieli reprezentujących naszą firmę. Dzięki nim każdego dnia powiększamy grono zadowolonych ze zdrowego snu Polaków.

jest pusty.